8.ročník Podzimních hrátek je za námi! Letošní léto jsme jako vždy zakončili hravě v Písecké bráně a těšíme se na další ročník! 

Festival Podzimní hrátky v Písecké bráně již po osmé navázal na tradici tvůrčího dětského festivalu. Den plný hudby, divadelních představení, tvůrčích dílen, sportovních aktivit, hravě vzdělávacích a soutěžních aktivit je ušitý na míru zvídavým dětem, které se rády pouštějí do nejrůznějších dobrodružství. Výjimečnost festivalu Podzimní hrátky tkví v jeho tematickém zaměření vždy na jednu epochu z kultury a historie, kterou se snaží představit v co největší šíři!

Na programu se podílí profesionální umělci a celopražské organizace, které se věnují kulturním a volnočasovým aktivitám.

Zrekonstruovaný barokní objekt Písecká brána v blízkosti Pražského hradu je oblíbeným kulturním centrem s dobrou dopravní dostupností. Prostory Písecké brány umožňují pořádat velkou část aktivit venku a děti tak mohou zhlédnout koncerty, divadelní představení nebo se účastnit sportovních soutěží pod širým nebem.

Festival se realizuje ve spolupráci Porte, z.s a Písecké brány. Partnerem je MČ Praha 6. Program je vhodný pro děti všech věkových kategorií.

Vstup zdarma. Prostor je přístupný pro handicapované.

Podzimní hrátky 2018 – Středověké legendy